HR
ePrijave

ODRŽANE informativno-edukativne radionice o programu energetske obnove obiteljskih kuća

09.10.2021.

Poštovani,
održano je 28 informativno-edukativnih radionica o energetskoj obnovi obiteljskih kuća.
Djelatnici Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost predstavili su sudionicima radionica sve uvjete sufinanciranja i pojasnili rad u sustavu ePrijave.
 

ODRŽANE RADIONICE

Ponedjeljak, 20. rujna 2021. 

👉 NEDELIŠĆE
      ⏰ u 10 sati
      🏠 dvorana Sportsko gimnastičkog centra ATON, Marčec Josipa 25

👉 BJELOVAR
      ⏰ u 10 sati
      🏠 Veleučilište u Bjelovaru, Dvorana 1, A.B. Šimića 1

👉 VARAŽDIN
      ⏰ u 16 sati
      🏠 Kino Gaj, Ulica Ljudevita Gaja 1

👉 KOPRIVNICA
      ⏰ u 16 sati
      🏠 Inkubator kreativnih industrija „Enter“, Trg dr. Žarka Dolinara 18
Srijeda, 22. rujna 2021.

👉 VINKOVCI
      ⏰ u 11:00 sati
      🏠 Poduzetnički inkubator , D.Ž. Karle 16, Vinkovci

👉 SLAVONSKI BROD
      ⏰ u 11:00 sati
      🏠 Svečana dvorana Kristal, Vjekoslava Babukića 12 

👉 PLETERNICA
      ⏰ u 16:00 sati
      🏠 Interpretacijski centar, Terra Panonica, Trg Zrinskog i Frankopana 4

👉 OSIJEK
      ⏰ u 16:00 sati
      🏠 Velika vijećnica Skupštine OBŽ, Županijska 4

👉 VUKOVAR
      ⏰ u 17:00 sati
      🏠  Josipa Jurja Strossmayera 25, zgrada Lavoslava Ružičke
Četvrtak, 23. rujna 2021.

👉 VIROVITICA
      ⏰ u 10:00 sati
      🏠  Centar kulture, Matije Gupca 5

👉 BELIŠĆE
      ⏰ u 16:00 sati
      🏠  Velika vijećnica gradske uprave , Vijenac dr. Franje Tuđmana 1
Petak, 24. rujna 2021.

👉 KRAPINA
      ⏰ u 10:00 i u 14:00 sati
      🏠  Festivalska dvorana POU, Šetalište hrvatskog narodnog preporoda 13
Utorak, 28. rujna 2021.

👉 KARLOVAC
      ⏰ u 10:00 sati
      🏠  Zorin dom, Domobranska ulica 1

👉 GOSPIĆ
      ⏰ u 10:00 sati
      🏠  POU Ante Starčevića, Ulica Franje Tuđmana 5
Srijeda, 29. rujna 2021.

👉 ZADAR
      ⏰ u 10:00 sati
      🏠  Velika vijećnica Grada Zadra, Narodni trg 1

👉 IMOTSKI
      ⏰ u 17:00 sati
      🏠  Glazbena škola dr. fra Ivan Glibotić, Brune Bušića 1
Četvrtak, 30. rujna 2021.

👉 DUBROVNIK
      ⏰ u 10:00 sati
      🏠  Studentski dom, dvorana Akademis, Marka Marojice 2b

👉 SOLIN
      ⏰ u 10:00 sati
      🏠  Dom kulture Zvonimir, Kralja Zvonimira 50

👉 ŠIBENIK
      ⏰ u 18:00 sati i 19:30 sati
      🏠  Gradska knjižnica "Juraj Šižgorić", Poljane 6
Utorak, 05. listopada 2021.

👉 IVANIĆ-GRAD
      ⏰ u 10:00 sati
      🏠  Velika sala POU Ivanić-Grad, Moslavačka 11

👉 LABIN
      ⏰ u 17:00 sati
      🏠 Mala dvorana Sportskog centra Franko Mileta, Rudarska 2
Srijeda, 06. listopada 2021.

👉 FUŽINE
      ⏰ u 10:00 sati
      🏠  Dom kulture, velika sala, Dr. Franje Račkoga 19

👉 ZAGREB
      ⏰ u 16:00 sati
      🏠  Udruženje obrtnika Zagreb, Trg Mažuranića 13

👉 ZAPREŠIĆ
      ⏰ u 16:00 sati
      🏠  Vršilnica – Novi dvori, Aleja Đure Jelačića 1
Četvrtak, 07. listopada 2021.

👉 VELIKA GORICA
      ⏰ u 09:00 sati
      🏠  Pučko otvoreno učilište, Zagrebačka 37

👉 ZAGREB
      ⏰ u 16:00 sati
      🏠  Udruženje obrtnika Zagreb, Trg Mažuranića 13
Subota, 9. listopada 2021. 

👉 ONLINE RADIONICA
      ⏰ u 10:00 sati
      🏠  Putem platforme ZOOM